جزئیات خبر

اخبار امروز...98/02/29

🔸سرپرست سازمان مالیاتی از افزایش سهم شهرداری‎ها از مالیات و عوارض ارزش افزوده گفت: در لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده، محدودیتی در نظام بودجه شهرداری‌ها ایجاد نشده است.


🔸تفاهم نامه همکاری میان معاونت تعاون وزارت کار و شستا به امضا رسید/ برخی از شرکت‌های شستا به تعاونی‌های توانمند واگذار می‌شود.


🔸سعید باستانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: با تصویب نهایی در هیات وزیران، حدود ۱۴ درصد سهام دولت در ایران‌خودرو و حدود ۱۷ درصد سهام دولت در سایپا به بخش خصوصی واگذار می‌شود و دولت از شمول سهام‌داران دو خودروساز خارج می‌شود.


🔸آسوشیتدپرس به نقل از منابع عراقی و آمریکایی مدعی شد وزیر امور خارجه آمریکا به عراقی‌ها گفته به دنبال درگیری با ایران نیست؛ ولی بغداد باید یا با واشنگتن باشد یا با هیچ کس


🔸وزیر اقتصاد: در حال حاضر میزان ارزی که به کشور بازگشته افزایش یافته است./در اردیبهشت ماه ١.٧ میلیارد دلار ارز صادراتی به کشور برگشته و اکنون از مرز ١٠ میلیارد دلار گذشته است.


🔸وزیر راه و شهرسازی:تسهیلات وام ساخت مسکن حدودا ٦٥ درصد افزایش پیدا می‌کند./برنامه‌ای برای افزایش وام خرید مسکن نداریم.


🔸صدراعظم آلمان از احتمال پیوستن کرواسی به منطقهالجبیر: پادشاهی سعودی خواهان جنگ در منطقه نیست و برای آن تلاش نمی‌کند بلکه تمام تلاش خود را برای جلوگیری از وقوع چنین جنگی به‌کار خواهد گرفت. یورو تا سال ۲۰۲۴ خبر داد.


🔸الجبیر: پادشاهی سعودی خواهان جنگ در منطقه نیست و برای آن تلاش نمی‌کند بلکه تمام تلاش خود را برای جلوگیری از وقوع چنین جنگی به‌کار خواهد گرفت.


 

printrating
  نظرات کاربران