جزئیات خبر

اخبار امروز...98/02/28

🔸ایران خودرو در راستای تنظیم قیمت خودروها در بازار، طرح فروش فوری دو محصول پرطرفدار را از ساعت ۱۰ صبح امروز با موعد تحویل ۳۰ روزه آغاز می‌کند.


🔸ولادیمیر پوتین، رئیس فدراسیون روسیه از احتمال نابودی توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی ابراز تاسف کرده، اما گفته است روسیه "آتش‌نشانی نیست که همه چیز را نجات دهد."/پوتین ایران را "شفافترین" کشور جهان خواند و گفت فعالیت‌های هسته‌ای آن بیش از هر کشور دیگری تحت نظارت است.


🔸یک تیر و دو نشان ذوب‌آهن؛ کاهش مصرف آب و افزایش کیفیت محصول با اصلاح اساسی ایستگاه ریخته‌گری/ یزدی‌زاده: به فکر ثبت رکورد جدید در تولید چدن هستیم.


🔸کشورهای عرب حوزه خلیج فارس با استقرار مجدد نیروهای آمریکایی در منطقه موافقت کردند.


🔸احتمال احیای وزارت بازرگانی در ایران/وزیر اقتصاد ایران می‌گوید دولت در نظر دارد تا وزارت بازرگانی را به صورت مستقل احیا کند.


🔸ارزش صادرات بخش معدن و صنایع معدنی در فروردین ماه امسال برپایه داده های آماری گمرک ایران به رقم افرون بر 503 میلیون دلار رسید و سهم 20 درصدی از کل صادرات غیر نفتی در این دوره را به خود اختصاص داد.


🔸یک نشریه انگلیس در گزارشی با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور آمریکا خواهان مذاکرات مستقیم با ایران است، نوشت: دونالد ترامپ از همتای سوئیسی خود برای حصول توافقی به منظور جلوگیری از آن‌چه وقوع درگیری با ایران عنوان شده، درخواست کمک کرده است.


🔸نیویورک تایمز گزارش داد : اروپا به دولت ترامپ : دنبال جنگ با ایران هستید؟ روی ما حساب نکنید.


🔸اداره هوانوردی آمریکا به دنبال بالا گرفتن تنش ها در منطقه، به کلیه خطوط هواپیمایی بین‌المللی برای عبور از هوای خلیج فارس هشدار داد.


 

printrating
  نظرات کاربران