جزئیات خبر

اخبار امروز...97/12/21

🔸بهای نفت تحت تاثیر تشدید بحران در ونزوئلا و اجرای توافق اعضای اوپک در زمینه کاهش تولید، امروز (سه شنبه) بار دیگر افزایش یافت.


🔸خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران: زمزمه اختصاص 30 هزار میلیارد تومان به خودروسازان وجود دارد و قرار است که دولت تا یک میلیون خودرو ارزان تولید کند اما این جای سوال وجود دارد بر اساس چه مبنایی قرار است منابع مالی تخصیص یابد.


🔸تفاهمنامه همکاری میان هیات دانشگاه دولتی پزشکی جمهوری آذربایجان به تهران و مسئولان موسسه رویان در جریان سفر این هیات آذری به ایران به امضا رسید .


🔸نهایی شدن تسعیر ارز بانکها/ صیدی مدیرعامل وبصادر امروز در مجمع بانک صادرات خبری مهم را اعلام کرد و گفت: به‌طورقطع نرخ تسعیر ارز بانک‌ها تا هفته آینده نهایی خواهد شد.


🔸صادرات نفت ونزوئلا فلج شد/شرکت نفتی دولتی PDVSA ونزوئلا از زمان قطعی برق هفته گذشته، نتوانسته است صادرات نفت را در بندر اصلی خود ازسربگیرد.


🔸نخست‌وزیر انگلیس 24 ساعت قبل از رأی‌گیری پارلمان:با اروپا به توافقی رسیده ایم که نگرانی ها درباره برگزیت را برطرف می‌کند.


🔸«رئیسی» جانشین «شاهرودی» شد/سید ابراهیم رئیسی با ۴۲ رای به عنوان نایب رئیس نخست مجلس خبرگان رهبری انتخاب شد.


🔸نمایندگان با امکان عزل نمایندگان با حکم دیوان عالی کشور در صورت از دست دادن شرایط نمایندگی در طول دوره مجلس مخالفت کردند.


🔸فردا انجام می شود/ آغاز پذیره نویسی اوراق اجاره 1000 میلیارد تومانی صنایع پتروشیمی خلیج فارس


 

printrating
  نظرات کاربران