جزئیات خبر

اخبار امروز...97/09/14

🔸ظریف: توافق ‌های اولیه SPV انجام شده و به زودی شاهد ثبت ان هستیم. اروپایی‌ها برای جلوگیری از کارشکنی آمریکا، تلاش می کنند آن را مخفیانه پیگیری کنند.

🔸خبرگزاری رویترز اعلام کرد: شرکت ملی نفت عربستان ( آرامکو) نرخ فروش رسمی نفت خام سبک خود را برای مشتریان آسیایی در ماه ژانویه 2019 ( دی/بهمن ) کاهش داد.

🔸استعفای دسته‌ جمعی 18 نماینده مجلس /نمایندگان به دلیل حذف پروژه‌های آب رسانی استان اصفهان از ردیف‌های بودجه سال آینده، نامه‌ای را تدوین و در آن استعفای خود را اعلام کردند.

🔸واعظی (رئیس دفتر رئیس جمهور): قیمت واقعی ارز باید ۶ تا ۷ تومان باشد.

🔸رییس پلیس پایتخت خبر داد/پایان فعالیت دلالان ارز و سکه پس از ۳۰سال/ بازداشت 93 دلال با حساب‌ نجومی/رییس پلیس پایتخت از پایان کار دلالان سکه و ارز در خیابان های منوچهری، فردوسی و چهارراه استانبول خبر داد.

🔸روسیه توان نظامی خود را افزایش می‌دهد./وزیر دفاع روسیه اعلام کرد: در نخستین واکنش به خروج احتمالی آمریکا از پیمان منع موشک‌های کوتاه و میان برد توان نظامی خود را افزایش می‌دهیم.

🔸رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به حمایت دولت و مجلس از بازار سرمایه گفت: چشم انداز بورس روشن است و سرمایه گذاران امیدوار باشند./,وی با اشاره به وضعیت بازار سرمایه اظهار داشت: یکی از کارهایی که دولت و مجلس در حوزه‌های تصمیم‌گیری باید داشته باشند کمک به تقویت سودآوری شرکت‌ها است. شرکت‌های بورسی شفاف‌ترین شرکت‌های کشور هستند و به عنوان شرکت‌هایی که صادرات و اشتغال خوبی داشته و ارزش افزوده خوبی تولید کردند باید مورد حمایت قرار گیرند.

🔸معاون هماهنگی توزیع توانیر با اشاره به موافقت کمیسیون‌های تخصصی دولت با افزایش تعرفه برق پرمصرف‌ها که صرفا ۱۴ درصد مشترکین هستند، گفت: اگر دولت تصویب کند اجرای افزایش تعرفه برق از اول خردادماه تا پایان شهریورماه خواهد بود.

🔸هیات وزیران واردات مواد اولیه و قطعات مورد نیاز تولید بدون ثبت سفارش در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را مجاز اعلام کرد.

🔸رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:رقم پیشنهادی مجلس برای افزایش حقوق از ۲۰ درصد بیشتر است.فعلا نمی‌توانیم عدد دقیقی را اعلام کنیم.


 

printrating
  نظرات کاربران