جزئیات خبر

اخبار امروز ... 96/12/20

- مجوز مجلس به دولت برای انعقاد قرارداد فاینانس با تامین‌کنندگان مالی خارجی 
نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند برای انجام طرح‌های ریلی پس از عقد قرارداد با تامین کننده مالی خارجی، اقدامات قانونی لازم را انجام دهد./ اقتصادآنلاین

 

-  با توافق دو شرکت زامیاد و ایویکو ؛
تولید خودروهای تجاری ایویکو در شرکت زامیاد افزایش می یابد.
با توافق مدیران عامل دو شرکت زامیاد و ایویکو، تولید خودروهای تجاری ایویکو از سال آینده در شرکت زامیاد افزایش چشمگیری خواهد یافت.

 

-  اقتصاد چین امسال از اقتصاد حوزه یورو بزرگتر می‌شود.
 اقتصاد چین در سال جاری میلادی احتمالا از نظر وسعت و بزرگی اقتصاد حوزه یورو را پشت سر خواهد گذاشت. آمارهای گردآوری شده نشان می دهد، بر اساس پیش بینی ها رشد تولید ناخالص داخلی چین در سال 2018 میلادی به حدود 13.2 تریلیون دلار خواهد رسید و از اقتصاد 12.8 تریلیون دلاری 19 کشور عضو حوزه یورو بزرگتر خواهد شد. در سال 2017، تفاوت تولید ناخالص داخلی چین و حوزه یورو به رقم کمتر از 200 میلیارد دلار رسید./تسنیم 

 

- با توافق مدیران عامل دو شرکت زامیاد و ایویکو، تولید خودروهای تجاری ایویکو از سال آینده در شرکت زامیاد افزایش چشمگیری خواهد یافت.

- قائم مقام سازمان امور مالیاتی کشور: اخذ مالیات بر مازاد دارایی بانکها بر اساس قانون است.

- ترامپ برای اروپا شرط گذاشت/حذف تعرفه فولاد و آلومینیوم در صورت حذف تعرفه کالاهای آمریکایی

- خودروسازی سایپا در خمین به میتسوبیشی واگذار شد.

- شعبه بانک پاسارگاد در هند بزودی افتتاح می‌شود
عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد از افتتاح شعبه این بانک در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این شعبه کارگزار تمام بانک‌های کشور است.

 

- امضای تفاهم نامه ۴جانبه با دانمارک، سوئد وفنلاند
مهر - تفاهم نامه چهار جانبه همکاری صنعتی بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و سه کشور دانمارک، فنلاند و سوئد با حضور سفرای این سه کشور صبح امروز به امضا رسید.


 

printrating
  نظرات کاربران