جزئیات خبر

اخبار امروز ... 96/11/24

-بانک مرکزی مجوز راه اندازی #صندوق_ارزی در بورس را نمی‌دهد/حداقل و حداکثر سرمایه شرکت‌ها برای تاسیس صندوق 2 تا 10 میلیارد تومان 
ایلنا - معاون سازمان بورس و اوراق بهادار با تشریح علت اصلی توقف راه اندازی صندوق‌های ارزی در بورس گفت: حداقل و حداکثر سرمایه شرکت‌های سبدگردان برای تاسیس صندوق ارزی 2 تا 10 میلیارد تومان باید باشد.

- دبیرکل اوپک گفت: روسیه قول داده است از توافق با اوپک برای محدود کردن تولید نفت خارج نمی شود، حتی اگر سطح قیمت ها افزایش یابد./ ايرنا

- معاون اقتصادی رئیس جمهور مطرح کرد: جزئیات طرح دولت برای نوسازی ناوگان کشور/مشکلات بانکی به نسل بعد منتقل شده است.

- نمایندگان مجلس در جلسه صبح امروز ، شرایط پرداخت بدهی معوق تولیدکنندگان به بانک‌ها را تعیین کردند که بر این اساس بخشش جرائم بانکی تولیدکنندگان مشروط به پرداخت اصل و سود تسهیلات شد.

- معاون بهره برداری فولاد مبارکه از رشد تولید ۲۷ درصدی شرکت فولاد هرمزگان در ۱۰ ماه سال ۹۶ خبر داد.

- معاون سازمان بورس:
بانک مرکزی مجوز راه اندازی صندوق ارزی در بورس را نمی‌دهد/حداقل و حداکثر سرمایه شرکت‌ها برای تاسیس صندوق 2 تا 10 میلیارد تومان

- بانک مرکزی روز سه شنبه نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت دلار با 21 ریال رشد به 37 هزار و 19 ریال رسید.

 

- #اوپک پیش‌بینی کرد:
رشد بالای تقاضای نفت در سال۲۰۱۸
اوپک انتظار دارد تقاضا برای #نفت سریعتر از آنچه پیش از این برآورد کرده بود در سال ۲۰۱۸ رشد کند اما از سوی دیگر این سازمان، عرضه بالاتر از سوی سایر تولیدکنندگان به خصوص آمریکا را پیش‌بینی می‌کند.

- رییس ایدرو خبر داد:
نوسازی ۲۰۲ هزار دستگاه خودروی سنگین در سه سال آینده

- وزیر ارتباطات: تفاهمی که با  بانک مرکزی داشتم، بنا شد با رعایت الزاماتی از سوی اپراتورهای تلفن همراه، موضوع توقف خدمات پرداخت با استفاده از کدهای دستوری USSD فعلاً منتفی شود.

- معاون شریعتمداری خبر داد؛
امضای دو قرارداد بین قطعه‌سازان ایرانی و خارجی
معاون وزیر صنعت گفت: امروز دو قرارداد بین قطعه سازان ایرانی و خارجی امضا خواهد شد.

- رکورد تولید و صادرات محصولات پتروشیمی ایران در 10 ماهه نخست امسال شکسته شد به طوری که در این مدت 18.5 میلیون تن محصول پتروشیمی به ارزش تقریبی 9.6 میلیارد دلار به بازار جهانی صادر شد.

- مدیر منطقه‌ای رنو در ایران گفت: با عملیاتی شدن دور جدید همکاری‌های رنو در ایران، فرصت‌های شغلی حدود 10 برابر خواهد شد، همچنین حجم کل سرمایه‌گذاری رنو در ایران به 800 میلیون یورو می‌رسد.

- خوانساری تاکید کرد:
با خطر خروج سرمایه مواجهیم/ لطمه نوسانات ارزی به اقتصاد


 

printrating
  نظرات کاربران