جزئیات خبر

امروز در بورس کالای ایران صورت می گیرد؛ عرضه صادراتی ۱۱۰ هزار تن سنگ آهن

تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، میزبان عرضه ۱۱۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران است.

سنگ اهن دانه بندی

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، علاوه براین ۳۱ هزار تن انواع قیر و یک هزار و ۵۰ تن عایق رطوبتی نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود.

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۵ هزار و ۹۱۰ تن شمش یک هزار پوندی و آلیاژی، ۶۰۰ تن بیلت آلومینیوم، ۵ هزار و ۵۳۶ تن میلگرد مخلوط، ۲ هزار تن سیمان تیپ یک و ۱۰ کیلوگرم شمش طلا را تجربه می کند.

بر اساس این گزارش ۱۱۲ هزار و ۹۰۵ تن وکیوم باتوم، قیر، گوگرد، مواد پلیمری و مواد شیمیایی نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی در این روز شاهد عرضه ۷ هزار و ۴۸۵ تن ذرت دانه ای در قالب طرح قیمت تضمینی، یک هزار و ۸۰۰ تن روغن خام، ۴ هزار و ۳۵۰ تن شکر سفید، ۱۷۰ تن عدس درشت، ۹ هزار و ۲۰۰ تن گندم خوراکی و ۵۹۲ هزار قطعه جوجه یک روزه است.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز میزبان عرضه ۱۰۰ تن کره لاکتیکی، ۲۵۴ تن ضایعات فلزی، ۲۵ تن روغن کارکرده لوکوموتیو و یک تن بشکه خالی است.

منبع : epsnews


 

printrating
  نظرات کاربران