جزئیات خبر

اخبار امروز ... 96/09/27

- نوبخت: لایحه افزایش تعرفه واردات خودرو به‌زودی به مجلس می‌رود .
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه افزایش تعرفه وارداتی برخی کالاها جزو مطالبات مقامات عالیه نظام از دولت است، گفت: به‌زودی لایحه افزایش تعرفه واردات خودرو و دیگر کالاها به مجلس ارسال خواهد شد. /تسنیم

 

- شاپور محمدی ، رئیس سازمان بورس:اصلاح توقف و بازگشایی نمادها تا 10 روز آتی راه اندازی می شود / نمادهایی که پس از اجرا متوقف شوند طبق قوانین جدید بازگشایی خواهند شد.


سامانه معاملات بورس راه‌اندازی شد.


رئیس سازمان بورس اوراق بهادار از راه اندازی سامانه معاملات بورس از شنبه هفته جاری خبر داد و گفت:سامانه جامع نظارت بازار هم راه اندازی شده است.


وی گفت: ساماندهی بازار بدهی و کمک به کاهش نرخ اوراق در بازار از جمله اقداماتی بوده است که رخ داد و در کنار آن اختیار خرید و فروش در بازار سهام و سکه نیز اکنون در بازار وجود دارد؛ ضمن اینکه اصلاح ساز و کارهای عرضه های اولیه نیز صورت گرفته است تا به حرف و حدیث های عرضه های اولیه پایان داده است.


 

- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارائه درخواست۷۰ نفر از نمایندگان درخواست برای لغو قرارداد رنو، به هیات رئیسه و وزارت صنعت خبر داد.

- رئیس‌جمهور لایحه اصلاح موادی از قانون تجارت درخصوص ورشکستگی را برای طی تشریفات قانونی به مجلس تقدیم کرد.

- گزارش مهم و مثبت توتال به کمیسیون بورس آمریکا درباره فعالیت در ایران
توتال درباره فعالیت در ایران گذشته ، حال و آینده در ایران به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا گزارش داد و تاکید کرد فعالیت‌های کنونی در ایران ناقض تحریم‌ها نیست.

- تیتر یک خبرگزاری سی ان بی سی: احتمال افزایش 500 درصدی قیمت بیت کوین و رسیدن آن به 300 تا 400 هزار دلار وجود دارد.

 

- رییس سازمان بورس و اوراق بهادار: 
در لایحه بودجه ۹۷ معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی مجددا دیده شده، که باید منتظر مجلس بمانیم که خبر آن تاثیر با اهمیتی در بازار سرمایه خواهد داشت.

 

- صندوق بین‌المللی پول هشدار داد 
بازگشت تورم ۲ رقمی به اقتصاد ایران درصورت افزایش قیمت بنزین

- رئیس سازمان بورس شرط بازگشایی نماد معاملاتی بانکها در بورس را ارائه صورتهای مالی حسابرسی و تائید شده عنوان کرد.

- شاپور محمدی ، رئیس سازمان بورس :در لایحه بودجه ۹۷ معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی مجددا دیده شده است که باید منتظر مجلس بمانیم که خبر آن تاثیر با اهمیتی در بازار سرمایه خواهد داشت.

- قیمت نفت در بازارهای جهانی با افزایش همراه شد در حالی که روند ترمیم خطوط انتقال نفت دریای شمال همچنان در حال انجام است و ذخیره های نفت خام در آمریکا نیز روند آهسته ای را طی می کند.

- مدیرعامل راه آهن خبر داد:
دولت در برنامه ششم 1.5 میلیارد دلار در حمل و نقل ریلی سرمایه گذاری می کند.


 

printrating
  نظرات کاربران