جزئیات خبر

اخبار امروز ... 95/10/07

- در جلسه امروز ماده 76 قانون برنامه پنجم صورت گرفت؛

پیشنهاد مشترک دولت و بخش خصوصی برای دادن مهلت جدید به بدهکاران ارزی سیستم بانکی

- بودجه ایران نفتی‌ترین بودجه اوپک شد؛

۳ سناریوی نفتی در بودجه ۹۶/ فروش نفت به ۷۰ میلیارد دلار می‌رسد.

- کمتر از 24 ساعت دیگر اجلاس 171 اوپک در وین برگزار می‌شود ، که با تصمیم احتمالی اعضا مبنی بر کاهش سقف تولید نفت،پیش بینی شده قیمت طلای سیاه به بیش از 50 دلار در هر بشکه می رسد./بورس 24


- توییت ترامپ بعد از محکومیت اسرائیل در شورای امنیت: سازمان ملل به باشگاهی برای دورهم جمع شدن، حرف زدن و خوشگذرانی تبدیل شده است.


- مدیرعامل فرابورس خبر داد:

درخواست 100 شرکت برای پذیرش در بازار SME


- ایران و اتحادیه اوراسیایی موافقتنامه موقت تجارت آزاد امضا می کنند.
رئیس جمهور ارمنستان از احتمال امضای یک موافقتنامه موقت بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیایی برای ایجاد یک منطقه آزاد تجاری خبر داد.


⁣- استرالیا مشتری پتروشیمی ایران شد/ آغاز صادرات یک محصول استراتژیک به آمریکای جنوبی
عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران می گوید، مذاکرات و روند اجرایی مربوط به صادرات به برزیل و استرالیا نهایی شده است و بزودی کانتینرهای حاوی محصول استراتژیک «هگزامین» به استرالیا صادر خواهد شد.


- اقدام تحسین برانگیز سازمان بورس  برای حمایت سرمایه گذاران خرد، با پیگیری های مدیریت امور حقوق و انتظامی سازمان بورس، 23 سایت غیرمجاز در زمینه ارائه مشاوره سرمایه گذاری، مسدود شدند .

- ترامپ که حدود 20 روز دیگر سکان کاخ سفید را در دست می گیرد, گفت: سازمان ملل به باشگاهی برای دور هم بودن افراد بدل شده است.

- غلامرضا سلیمانی امیری،مصطفی حقیقی مهمانداری و اسماعیل فوادیان به عنوان سه پیشکسوت بازار سرمایه از اداره کنندگان بازار سرمایه خواسته اند تا به پروژه توقف نمادها در بورس پایان دهند.

- مخالفت رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با نظارت بانک مرکزی بر تامین سرمایه ها

- رئیس انجمن واردکنندگان خودرو، خودروسازان داخلی را به اعمال فشار برای محدود شدن واردات خودرو متهم کرده است. خودروسازان در مقابل سکوت کرده‌اند.


⁣- شاپور محمدی یک خبر مهم داد: تامین سرمایه ها از بازار سرمایه جدا نمی شوند.
بانک مرکزی با زیرکی قصد دارد در برنامه ششم، شرکت های تامین سرمایه و صندوق های سرمایه گذاری را تحت نظارت خود قرار دهد. این در حالی است که این شرکت ها و صندوق ها در حال حاضر تحت نظر بورس فعالیت می کنند.⁣

 

printrating
  نظرات کاربران