جزئیات خبر

خبرهای امروز...

بانک کردیت سوئیس پیش‌بینی کرد در صورت توافق اویک روی طرح «کاهش تولید نفت» در اجلاس 30 نوامبر، قیمت نفت به حدود 70 دلار افزایش خواهد یافت.

با تحويل تعدادي از محصولات ايران خودرو به شبكه تاكسيراني ساحل عاج، همكاري هاي ايران خودرو با اين كشور در بخش نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي به صورت رسمي آغاز شد.

یک منبع آگاه در دیوان عالی کشور در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به حکم صادره در پرونده بابک زنجانی، گفت: حکم صادره از سوی دادگاه مبنی بر اعدام متهم ردیف اول پرونده فساد نفتی، لغو شده است./ مهر

شرکت روسی نواتک قصد دارد با شرکت‌های ژاپنی در زمینه ساخت یک پروژه ال ان جی جدید همکاری کند.

منابع آگاه در سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) اعلام کردند که عربستان در نشست آتی با حضور کشورهای تولید کننده غیر عضو شرکت نخواهد کرد.

رونمایی از شرکای جدید پتروشیمی؛
اسپانیا در ایران پتروشیمی‌ساز می‌شود/ ۳ محور گفتگو با دانمارکی‌ها

در سفر وزیر نیرو به ژاپن، سند الحاق ایران منشور جهانی انرژی لحظاتی پیش توسط حمید چیت‌چیان امضا شد و ایران به طور رسمی به جمع کشورهای عضو در منشور جهانی انرژی پیوست.

مدیرعامل پتروشیمی جم از استقبال سرمایه گذاران ژاپنی و ایتالیایی برای مشارکت در پتروشیمی جم خبر داد.

مدیرعامل بانک ملت گفت: با درخواست‌های سایپا برای افزایش خطوط اعتباری،تامین منابع لازم تسهیلات ارزی،صدور ضمانت نامه‌ها و ال سی، توافق شده و ظرف یک ماه آینده عملیاتی می شود.

مدیرعامل ایدرو درباره آخرین وضعیت همکاری با خودروسازان خارجی اعلام کرد توافقنامه ایدرو با رنو فرانسه در نیمه اول آذر به قرارداد تبدیل می شود.

وزیر دفاع:خرید سوخو ۳۰ در دستور کار است/ هدف ما تنها خرید نیست بلکه انتقال فناوری را هم مدنظر‌ داریم.

مدیرعامل مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران(بافق) گفت: ذخیره سنگ آهن آنومالی شمالی در این شهرستان با رشد 23درصدی از 260 به 320 تن افزایش یافت.

منابع سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) گفتند: عربستان سعودی تولید کننده عمده عضو اوپک اعلام کرده است که در نشست روز دوشنبه ٢٨ نوامبر (هشتم آذر ماه) با کشورهای تولید کننده عمده غیرعضو این سازمان برای بررسی محدود کردن عرضه جهانی نفت خام، حضور نخواهد یافت.

در حالی که شرکت های ایرانی متقاضی اجرای پروژه صادرات گاز ایران به عمان شدند، جلساتی در مجموعه وزارت نفت با شرکت های شل و توتال به منظور اجرای این پروژه از سوی این دو شرکت انگلیسی و فرانسوی برگزار شده است.


 

printrating
  نظرات کاربران