جزئیات خبر

تحلیل بنیادی بسویچ:شرکت پارس سویچ در صنعت ماشین آلات و دستگاه های برقی در زمینه ساخت، مونتاژ و فروش پست و لوازم برق فشار قوی، متوسط، ضعیف و سایر محصول

سویچ: شرکت پارس سویچ در صنعت ماشین آلات و دستگاه های برقی در زمینه ساخت، مونتاژ و فروش پست و لوازم برق فشار قوی، متوسط، ضعیف و سایر محصولات وابسته فعالیت می کند.

✳️یک شخص حقیقی با دارا بودن 45 درصد از این شرکت، سهامدار عمده بسویچ می ‌باشد. بسویچ از ابتدای سال 95 تا کنون بازدهی 22 درصدی را نصیب سهامداران خود کرده است.

✳️شرکت پارس سویچ در گزارش پیش بینی درآمد هر سهم بر اساس عملکرد سه ماهه، 651 ریال اعلام کرده که نسبت به سود هر سهم سال 94 افتی 19 درصدی داشته است. با توجه به نمودار روند سود هرسهم به ثبات سود هر سهم در سال های گذشته پی می بریم به استثنای سال 94 که سود هر سهم به دلیل افزایش فروش، رشدی 46 درصدی را تجربه کرده است.

✳️همانطور که از نمودار روند سودآوری شرکت مشخص است، این شرکت در گزارشات فصلی نه تنها سود پیش بینی شده خود را کاهش نداده است بلکه همواره سود محقق شده در پایان سال مالی از سود پیش بینی شده در ابتدای سال، بیشتر بوده است.

✳️بسویچ در دوره سه ماهه سال 95 توانسته 28 درصد از سود 651 ریالی خود را پوشش دهد. این در حالی است که در سال های گذشته در دوره سه ماهه، کمتر از 20 درصد از سود خود را پوشش داده است.

🔎گفتنی است این شرکت پیشنهاد افزایش سرمایه (100 درصدی) از محل مطالبات و آورده نقدی به منظور اجراي طرح پست هاي گازي GIS، خود را ارائه کرده است.

🔎از برنامه های آتی شرکت با توجه به صحبت های مدیر عامل شرکت، برنامه ریزی برای ایجاد یک شرکت قطعه سازی می باشد تا در زمینه تامین مواد اولیه به خودکفایی برسد.

 


 

printrating
  نظرات کاربران