مشاهده اخبار

معرفی شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان

شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان به عنوان یکی از دو کارگزار استانی در اصفهان طی شش سال فعالیت خود توانسته به عنوان یک شرکت کارگزاری فعال در کلیه زمینه ها نقش خود را در بازار سرمایه ایفا کند . یکی از زمینه هایی  که این کارگزاری در دو سال اخیر بر روی آن سرمایه گذاری زیادی کرده است مشاوره شرکت ها برای پذیرش در بازار سرمایه بوده است .

     با توجه به محدودیت تامین سرمایه از طریق بازار پول ، ورود به بازار بورس و تامین سرمایه از طریق آن می تواند گزینه مناسبی برای شرکتها باشد و علاوه بر این بر اساس قانون پنجم توسعه کلیه شرکتهای سهامی عام ملزم به انجام معاملات خود از طریق یکی از بازارهای بورس یا فرابورس می باشد که می تواند شرکتهای متقاضی ورود به بازار سرمایه را بیش از پیش کند .

    با توجه به موارد ذکر شده این شرکت کارگزاری با دارا بودن تیم هماهنگ و فعال در زمینه پذیرش آمادگی خود را جهت  مشاوره در خصوص ورود به بازار بورس و فرابورس شرکتها دو چندان کرده و توانسته است به عنوان یک شرکت قابل اعتماد در این زمینه تبدیل شود .

     در حال حاضر شرکتهای متعددی با این کارگزاری جهت ورود به بازار سرمایه قرارداد منعقد کرده است که از میان این شرکتها شرکت رهشاد سپاهان کلیه مراحل ورودآن به بازار از جمله پذیرش و عرضه به اتمام رسیده است .

     شرکت هلدینگ تکادو نیز کلیه مراحل پذیرش آن انجام گرفته است و نماد معاملاتی این شرکت در بازار فرابورس درج شده است و در آینده نزدیک معاملات خود را در این بازار آغاز خواهد کرد .

     از جمله شرکتهای دیگر شرکت هلدینگ مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان ، شرکت ایران ذوب ، شرکت فولاد افزا سپاهان و .... که مراحل پذیرش آنها در دست اقدام بوده است و تا چند ماه آینده ورود آنها به بازار سرمایه قطعی   می شود .

همچنین این شرکت کارگزاری در نظر دارد با شرکتهای خارج از استان اصفهان همکاری لازم را در این زمینه ایفا نماید .


 

printrating
  نظرات کاربران